Nowa matura - Język polski

Próbna Nowa Matura

Startuje program Próbna Nowa Matura z WSiP dla klas drugich liceów. Sprawdź, co umieją Twoi uczniowie na półtora roku przed nową maturą. Już teraz przyjmujemy zapisy do udziału w programie! 

To jest możliwe tylko z nami! Dzięki programowi Próbna Nowa Matura z WSiP już w marcu 2014 sprawdzisz, czy Twoi uczniowie potrafią sprostać nowym wymaganiom. Raport z wynikami wskaże Ci, jakie umiejętności są dobrze opanowane, a jakie wymagają poprawienia.

Już teraz warto zgłosić się do programu. Proponujemy próbny egzamin dla uczniów klas drugich z języka polskiego (poziom PP / PR), matematyki (PP / PR), biologii (PR), chemii (PR), geografii (PR).

Arkusze egzaminacyjne będą dostosowane do nowej podstawy programowej i sprawdzą znajomość materiału z trzech semestrów nauki.

Harmonogram:

  • do 19 lutego 2014 – zgłoszenia do programu dokonuje każdy zainteresowany nauczyciel przedmiotu w szkole
  • do 24 lutego 2014 – zgłoszenia nauczycieli do programu zostaną potwierdzone u dyrektora danej szkoły
  • 24 lutego – 28 lutego 2014 – wysłanie plików w formacie PDF z arkuszami egzaminacyjnymi z poszczególnych przedmiotów na adres e-mailowy dyrektora szkoły (lub inny adres wskazany przez dyrektora)
  • 3–7 marca 2014 – tydzień Próbnej Nowej Matury z WSiP
  • 31 marca 2014 – udostępnienie wyników wraz z raportem dla nauczyciela w serwisie ANT i w serwisie Nowa Matura dostępnym na stronie internetowej: www.wsip.pl

Uwaga:
Raport dla nauczyciela będzie dostępny po wpisaniu wyników do serwisu ANT na stronie internetowej: www.wsip.pl. Zbiorcze wyniki próbnej matury opublikujemy w serwisie Nowa Matura.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA.

Harmonogram wydarzeń