Podręczniki w 100% zgodne z wymaganiami MEN!
Miło nam poinformować, że z każdym kolejnym tygodniem zwiększa się liczba podręczników WSiP, które mają nowy numer aprobaty MEN.
Tempo, w jakim uzyskaliśmy numery dopuszczenia dla książek do różnych przedmiotów w szkole podstawowej i gimnazjum, daje nam prawdziwe powody do dumy. Do nauczania w szkole podstawowej jest gotowych już 20 pozycji, do gimnazjum – drugie tyle. W ostatnim tygodniu numery dopuszczenia otrzymały m.in. podręcznik do wiedzy i społeczeństwa w gimnazjum oraz kolejna część znakomicie przyjmowanego podręcznika do języka niemieckiego – Aktion Deutsch.
Możemy zakomunikować, że tak popularne serie, jak Jutro pójdę w świat, Matematyka wokół nas, Przyrodo, witaj oraz Świat w słowach i obrazach mają komplet recenzji, wpisane do rejestru MEN numery dopuszczenia i są gotowe do pracy w nowym roku szkolnym. Można je już zamawiać bezpośrednio u nas – służy do tego uruchomiony niedawno serwis zamówień szkolnych WSiP.
Pozytywne recenzje, aprobaty i dobre opinie recenzentów to wyraz uznania dla pracy zespołów redakcyjnych WSiP i potwierdzenie najwyższych standardów, które od zawsze cechują publikacje Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. I jak zawsze: jesteśmy przygotowani i na czas!
Sprawdź, czy Twój podręcznik ma już aprobatę MEN