Język niemiecki. Nowy generator pełen możliwości!

Dla dyrektorów i nauczycieli
Udostępnij

25 maja 2023 r., o godzinie 18.00 odbył się webinar z Autorką cyklu Natürlich auf Deutsch, podczas którego:

 • opowiadaliśmy o cyklu,
 • prezentowaliśmy funkcjonalności multibooka i nowego generatora sprawdzianów, testów i kartkówek, dostępnego już wkrótce w serwisie EDURANGA,
 • odpowiadaliśmy na pytania uczestników spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji!

Anna Potapowicz – ukończyła germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała również na Freie Universität Berlin i Humboldt-Universität zu Berlin. Od blisko 30 lat uczy języka niemieckiego, a od ponad 20 lat współpracuje z Wydawnictwami Szkolnymi i Pedagogicznymi. Jest autorką wielu popularnych i cenionych podręczników do języka niemieckiego (m.in. aha!, Punkt, Aktion Deutsch) dla różnych typów szkół. Prowadzi własną szkołę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej pasją jest muzyka, śpiew i fotografia.

Zobacz inne spotkania

 • Dla dyrektorów i nauczycieli

  25 Paź 2023

  BiZNESOWE ŚRODY – Popyt i podaż

  Popyt i podaż to klasyk w programie nauczania przedmiotów ekonomicznych. Często kojarzony jest z niezrozumiałymi wykresami, które mają niewiele wspólnego z prawdziwym życiem. A prawda jest taka, że wystarczy się rozejrzeć, żeby wskazać tuzin codziennych sytuacji ilustrujących popyt i podaż w akcji. Podczas webinarium omówimy niezbędne definicje ilustrując każdą przykładami z życia wziętymi.

 • Dla dyrektorów i nauczycieli

  17 Paź 2023

  Pogadajmy zawodowo – jak mówić, żeby uczniowie nas słuchali | Spotkanie z Kamilą Kalińczak

  Każdy nauczyciel spotyka się z trudnościami w skupieniu klasy na omawianym temacie podczas lekcji. Przychodzimy z pomocą i zapraszamy na retransmisję spotkania z Kamilą Kalińczak, z którą porozmawialiśmy o tym, jak mówić, żeby uczniowie nas słuchali. 

   

 • Dla dyrektorów i nauczycieli

  11 Paź 2023

  BiZNESOWE ŚRODY – Jak bronić się przed manipulacją?

  Manipulacja, to słowo, które słyszymy często i w różnych kontekstach. Nie wszyscy jednak wiemy, czym charakteryzują się różne techniki manipulacji, dlaczego są stosowane i wreszcie, jak można się bronić przed ich negatywnymi skutkami.