Razem w Szkole

PROBLEM:

Program Razem w Szkole (kod produktu R-220), uruchamia się, ale nie można uruchomić żadnych gier ani wyłączyć programu w systemie Windows Vista.

ROZWIĄZANIE:

W przypadku wystąpienia problemów z działaniem lub wyłączaniem programu w systemie Windows Vista, prosimy o pobranie i zainstalowanie poprawionej wersji programu dostosowanej do działania z tą wersją systemu. Poprawioną wersję programu oraz instrukcję jej obsługi można pobrać, korzystając z zamieszczonych poniżej linków.

Instalator

Instrukcja

Instrukcja

Jeżeli po zainstalowaniu pobranej wersji problem z działaniem programu nadal będzie występował, to proszę sprawdzić, czy program nie jest blokowany przez zaporę sieciową lub inne oprogramowanie zabezpieczające, np. program antywirusowy. Jeżeli problemy sprawia zapora sieciowa, to można wykorzystać poradnik, w którym wyjaśniamy, gdzie można znaleźć, sprawdzić i zmienić ustawienia zapory sieciowej.

Do odczytania powyższego poradnika potrzebna jest przeglądarka dokumentów PDF, na przykład Adobe Reader, którą można pobrać, korzystając z poniżej zamieszczonych linków.

Link do pobrania programu Adobe Reader

Link do pobrania programu ze strony producenta

Jeżeli program antywirusowy wykrył infekcję jakiegoś z plików programu WSiP, to prosimy o przesłanie do nas informacji z poniżej zamieszczonego linku do strony naszego FAQ, na której postępowanie w takim przypadku jest szczegółowo opisane.

Link do strony FAQ