Wesoła Szkoła i Przyjaciele

PROBLEM:

Program Wesoła Szkoła i przyjaciele (kod produktu R-219-1), uruchamia się, ale nie działa żadna z gier i nie można wyłączyć programu w systemie Windows Vista.

ROZWIĄZANIE:

W przypadku wystąpienia problemów z działaniem lub wyłączaniem programu w systemie Windows Vista, prosimy o pobranie i zainstalowanie poprawionej wersji programu dostosowanej do działania z tą wersją systemu. Wersję tę można pobrać, korzystając z zamieszczonego poniżej linku. Zamieściliśmy również link do instrukcji obsługi pakietu.

Instalator:

 

 

Instrukcja:

Instrukcja

Udostępniona powyżej wersja programu działa prawidłowo na naszych stanowiskach testowych z zainstalowanymi systemami:

Windows Vista SP1 oraz SP2

Windows 7

Windows 98

Windows ME

Wersja ta nie działa na systemie Windows XP (na Windows XP działa dotychczasowa wersja dystrybucyjna).

Jeśli po zainstalowaniu pobranej wersji będzie nadal występował problem z działaniem programu, proszę sprawdzić, czy program nie jest blokowana przez zaporę sieciową lub inne oprogramowanie zabezpieczające, takie jak program antywirusowy czy firewall. Jeżeli problemy sprawia zapora sieciowa, to załączamy poradnik, w którym można się dowiedzieć, gdzie można znaleźć, sprawdzić i zmienić ustawienia zapory sieciowej.

Jeżeli natomiast program antywirusowy wykrył infekcję jakiegoś z plików programu WSiP, prosimy o przesłanie do nas informacji zgodnej ze specyfikacją naszego FAQ, na której postępowanie w takim przypadku jest szczegółowo opisane:

Strona FAQ