-
omówimy zmiany wynikające z wprowadzenia nowego przedmiotu biznes i zarządzanie,
-
zaprezentujemy nowe podręczniki i materiały edukacyjne dla nauczycieli,
-
przedstawimy rozwiązania cyfrowe, wspomagające naukę przedmiotu.
Poznaj harmonogram spotkań
17 kwietnia | 25 kwietnia | 27 kwietnia |
LUBLIN IBB Hotel Grand w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 56 |
KATOWICE Hotel Novotel Katowice Centrum, Al. Roździeńskiego 16 |
WARSZAWA Hotel GROMADA Centrum, plac Powstańców Warszawy 2 |
Zarejestruj się | Zarejestruj się | Zarejestruj się |
Program spotkania
Godz. 14.00 | Rejestracja uczestników |
14.30-14.35 | Przywitanie i omówienie spraw organizacyjnych |
14.35-15.30 | Wykład Biznes i zarządzanie – REWOLUCJA czy EWOLUCJA?
Nowy przedmiot – wyzwanie dla teorii i wsparcie dla praktyki. Zasady efektywnej pracy z wykorzystaniem podręcznika WSiP. Poruszane zagadnienia:
|
15.30-15.45 | Rozmowy przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty i słodkim poczęstunku |
15.45-15.50 | Prezentacja NOWOŚCI wydawniczych WSiP |
15.50-16.50 | Wykład Symulacje Biznesowe jako rekomendowane narzędzie do realizacji przedmiotu Biznes i Zarządzanie.
Poruszane zagadnienia: Branżowe Symulacje Biznesowe w BiZ
|
Pakiet konferencyjny dla każdego uczestnika:
- Broszura z fragmentem podręcznika Biznes i zarządzanie 1
- Podręcznik Biznes i zarządzanie 1 (wysyłany po konferencji)
- Certyfikat potwierdzający udział w spotkaniu
Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształt materiałów dla nauczycieli BiZ, przejdź do formularza rejestracji i zadeklaruj chęć udziału w krótkim badaniu po zakończonej konferencji. W ramach podziękowania przewidzieliśmy upominek oraz certyfikat potwierdzający udział w badaniu.
ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE NA SPOTKANIU! Liczba miejsc ograniczona
17 kwietnia | 25 kwietnia | 27 kwietnia |
LUBLIN IBB Hotel Grand w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 56 |
KATOWICE Hotel Novotel Katowice Centrum, Al. Roździeńskiego 16 |
WARSZAWA Hotel GROMADA Centrum, plac Powstańców Warszawy 2 |
Zarejestruj się | Zarejestruj się | Zarejestruj się |
Prelegenci:
Piotr Kur – Odpowiedzialny za wsparcie merytoryczne podręcznika WSiP do przedmiotu biznes i zarządzanie dla szkół ponadpodstawowych. Ponadto współautor podręczników do WOS (dla dawnych gimnazjów, a obecnie szkoły podstawowej), gdzie odpowiadał za część gospodarczą.
Od 2010 pełni również funkcje mazowieckiego koordynatora, projektu edukacji ekonomicznej w zakresie inwestowania – Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej z ramienia Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości oraz etyki i filozofii w liceum.
Wojciech Pitura – Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Revas sp. z o.o., Wiceprezes Fundacji Przedsiębiorczości Revas, wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wykładowca WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Certyfikowany trener symulacji biznesowych, który od 15 lat prowadzi lekcje, zajęcia, szkolenia z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla uczniów, studentów, pracowników firm. Jest autorem lub współautorem takich symulacji jak Warsztat samochodowy, Biuro podróży, Serwis IT, Salon fryzjerski, Firma transportowa, Salon kosmetyczny, Wirtualny Oddział, Wirtualna klinika, Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne czy Wirtualny Doradca. Doktorant Szkoły Głównej Handlowej. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2® Foundation.
Krzysztof Ciurka – Doradca Zarządu Revas sp. z o.o., Certyfikowany Trener oraz Ekspert ds. wdrożeń Branżowych Symulacji Biznesowych. Autor publikacji z zakresu reklamy. Wykładowca i nauczyciel przedmiotów związanych z biznesem i zarządzaniem. Entuzjasta praktycznego podejścia do nauki. Współorganizator wielu inicjatyw społecznych i edukacyjnych. Za swoją działalność wyróżniany przez Prezydenta Miasta Krakowa i Starostę Nowosądeckiego. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, UniwersytetuEkonomicznego w Krakowie i Wyższej Szkoły Biznesu – National-Luis University w Nowym Sączu. Prywatnie mąż Alicji oraz tata Rity i Jonasza.